Parašykite mums

Aliuminė dėžė INDUSTRY 48

 • Aliuminė dėžė INDUSTRY 48
  *Ši nuotrauka skirta tik susipažinimui su produktu. Tikrasis produktas gali skirtis nuo nuotraukos.
 • Aliuminė dėžė INDUSTRY 48
 • Aliuminė dėžė INDUSTRY 48

Skirtos pramonei ir dažnam naudojimui prekyboje. Šios atsparios transportavimo dėžės gaminamos iš 1 mm aukštos kokybės aliuminio lakštų, turi patikimus tvirtinimus kampuose, kurie leidžia šias dėžės saugiai krauti vieną ant kitos ir patikimai sandėliuoti. Lengvos, stabilios, atsparios korozijai, oro sąlygoms ir temperatūrai. Stabilus, plačiai atidaromas vyriais sutvirtintas dangtis su apsauginėmis juostomis, palengvinančiomis vyrių apkrovą. Atsparios smūgiams ir išlaikančios stabilius matmenimis po gamybos proceso viso naudojimo metu. Tvirti aliuminiai užraktai su skylėmis, pagal poreikį tinkamomis plombavimui, pakabinamoms spynoms (priedas) ar cilindrinėms spynoms (priedas) įdėti. Paruoštos įmontuoti gamintojo ALUTEC cilindrines individualias (priedas) arba bendrąsias spynas (priedas). Tvirti, oro sąlygoms atsparūs sandėliavimo kampai, pagaminti iš plastiko. Sutvirtinti aliuminio profiliai tiek dėžėse, tiek ir dangčiuose. Apsauga nuo dulkių ir vandens purslų patvariomis guminėmis tarpinėmis rėmo profilyje, kurias galima keisti. Ergonomiškos, savaime užsilenkiančios ir prie dėžės priglundančios saugos rankenos, padengtos patvaria, neslidžia plastikine danga.

Aukščiausio lygio transportavimo bei sandėliavimo dėžės, taupančios vietą pervežant ir JŪSŲ sandėlyje. Visos ALUTEC INDUSTRY serijos aliuminės dėžės (išskyrus INDUSTRY 400) savo matmenimis idealiai tinka euro paletėms.

Tinka naudoti esant temperatūrai nuo -40 °C iki +180 °C
Atsparios rūdijimui, nepalankioms oro sąlygoms ir temperatūrai
Keturi sandėliavimo kampai, pagaminti iš plastiko
Saugios spyruokliuojančios rankenos padengtos plastikiniu sluoksniu
Juostinė vyrių apsauga nuo lūžimo
Apsauga nuo neigiamo išorės poveikio (dulkių ir vandens).

Svoris: 3,98 kg
Ilgis: 580 mm
Plotis: 385 mm
Aukštis: 277 mm
Sienelės storis: 1 mm
Talpa: 48 litrų

 • Gamintojas: Alutec
 • Prekės kodas: X-INDUSTRY48
 • Yra sandėlyje
 • Kaina:

  146.05€

  su PVM

Šiuo metu šios prekės neturime. Įveskite savo elektroninį paštą ir mes jums išsiųsime žinutę kai tik vėl turėsime šią prekę.

El. paštas
Komentaras