Parašykite mums

Privatumo politika

  • Slapukai (angl. “cookie”).

Slapukas (taip pat vadinamas interneto slapuku, naršyklės slapuku arba tiesiog slapuku) yra maža duomenų porcija, siunčiama iš svetainės ir saugoma naudotojo kompiuterio naršyklėje, kai naršote svetainėje. Vienas iš pavyzdžių - slapukai leidžia prisiminti aktualią informaciją (pvz., prekes, įtrauktas į internetinėje parduotuvėje esantį krepšelį) arba įrašyti naudotojo naršymo veiklą (pavyzdžiui, naršymo statistika).

Kaip ir daugelis svetainių, mūsų el. parduotuvė taip pat naudoja slapukus, kad galėtume teikti paslaugas kuo veiksmingiau ir kokybiškiau.

  • Kokią informaciją apie “Evita” svetainės lankytojus renkame?

Norėdami prisiregistruoti “Evita” el. parduotuvėje, turite pateikti savo elektroninio pašto adresą, vardą ir pavardę, telefono numerį, savo sugalvotą slaptažodį, užsakymų pristatymo adresą. Taip pat galite pateikti papildomą informaciją - įmonės pavadinimą, įmonės kodą, PVM mokėtojo kodą. Be anksčiau išvardintos informacijos registracijos metu automatiškai išsaugomas ir lankytojo kompiuterio IP adresas. Visus naudotojo įvestus duomenis, svetainės naudotojas gali pakeisti pats, prisijungęs prie savo sukurtos paskyros. Norėdami negrįžtamai ištrinti savo paskyrą, turite kreiptis į “Evita” administraciją.

“Evita” svetainė renka anoniminę informaciją apie lankomumo statistiką, naudodama Google Analytics įrankį. Apie Google privatumo politiką galite paskaityti čia.

  • Jūsų asmenininių duomenų naudojimas.

Asmeniniai duomenys nėra naudojami naujienlaiškiams ar rinkodaros tikslams, be naudotojo sutikimo.

Asmeniniai duomenys naudojami tik norint suteikti paslaugas, pavyzdžiui, formuojant siuntos užsakymą kurjerio (pvz., DPD, Venipak, LPExpress) sistemoje. Su kurjerių privatumo politika galite susipažinti minėtų įmonių internetinėse svetainėse.

  • Asmens duomenų apsauga.

“Evita” įsipareigoja dėti visas įmanomas pastangas apsaugoti asmens duomenis mūsų el. parduotuvėje, tačiau atsižvelgiant į tai, kad naudotojo informacija yra siunčiama interneto ryšiu, įspėjame, kad “Evita” negarantuoja ir negali garantuoti jokios naudotojo perduodamos informacijos, įskaitant ir asmens duomenis, saugumo. Naudotojas pats įsipareigoja saugoti savo asmeninius duomenis, neperduoti trečioms šalims savo prisijungimo vardo, elektroninio pašto adreso, slaptažodžio ir kitų duomenų, o baigus darbą su “Evita” svetaine, atsijungti nuo paskyros, uždaryti naršyklės langą, ypač naudojantis viešai prieinamu kompiuteriu.

  • Trečiųjų šalių interneto svetainės.

“Evita” elektroninėje parduotuvėje gali būti nuorodų į išorines svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

  • Privatumo politikos pakeitimai.

“Evita” ateityje gali nežymiai pakeisti savo privatumo politiką, todėl lankytojas turėtų kartas nuo karto perskaityti šias nuostatas ir įsitikinti, kad sutinkate su bet kokiais pakeitimais.

Šiuo metu šios prekės neturime. Įveskite savo elektroninį paštą ir mes jums išsiųsime žinutę kai tik vėl turėsime šią prekę.

El. paštas
Komentaras