Apie mus

Apie mus

Evita logo
        Firmos " Evita " pagrindinė veiklos specializacija – didmeninė ir mažmeninė prekyba aktyviaisiais ir pasyviaisiais elektronikos komponentais, sujungimo elementais, televizorių ir telefonų priedais, matavimo prietaisais, radiomedžiagomis ir įrankiais. Galime pasiūlyti daugiau kaip 100 000 pavadinimų prekių.


       Mūsų firmos parduotuvė ir biuras įsikūrę Vilniaus miesto centre, Basanavičiaus gatvėje, o kita parduotuvė - Ulonų gatvėje.

       Elektronikos srityje dirbame nuo 1990 metų. Per šį laikotarpį įgijome didelę patirtį dirbdami Lietuvos ir NVS šalių rinkose. Prekiaujame garsių ir mažiau žinomų pasaulyje elektronikos gamintojų produkcija. Mūsų firmos išskirtinis bruožas yra tas, kad mes ne tik deklaruojame galimybę gauti vieną ar kitą prekę, bet, daugeliu atvejų, turime jų sandėliuose nemažus kiekius.

       Jei Jums reikalingų elektronikos komponentų neturime, garantuojame greitą jų pristatymą iš daugelio platintojų už gerą kainą:

Altera Atmel Fairchild Infineon Microchip Murata Philips Power integrations Sipex TI Distrelec Schukat NEDIS Digi-Key ABB

       Taip pat siūlome daug NVS šalių elektronikos komponentų.

       Priklausomai nuo pirkimo apimčių taikome lanksčią nuolaidų sistemą.

       Firma "Evita" atstovauja:

       Taip pat esame firmų MAX DIODE (diodai, diodiniai tilteliai), K.S.TERMINALS INC. (antgaliai laidams, kontaktinės kaladėlės, žymekliai laidams), ZIPPY Technology Corp. (jungikliai), ZOLAN A.G. (maitinimo transformatoriai) produkcijos platintojai.

Parašykite mums