Parašykite mums

Silikoninis RTV sandariklis Gunk 85g skaidrus

  • Silikoninis RTV sandariklis Gunk 85g skaidrus
    *Ši nuotrauka skirta tik susipažinimui su produktu. Tikrasis produktas gali skirtis nuo nuotraukos.

Kambario temperatūroje greitai kietėjanti sandarinimo masė. Pilnai sukietėja per 24 val. Pakeičia bet kokios formos ir dydžio asbesto, gumos, fetros, popierines, metalines ar korkines tarpines. Gerai limpa prie metalo, plastiko, stiklo, gumos, odos, audinio, medžio, koklių ir keramikos. Turi GM specifikaciją 9985985. Nedaro įtakos daviklių darbui. Temperatūrinis atsparumas iki 232°C. Atsparus slėgiui.

Vartojimo būdas: Sandarinami paviršiai turi būti švarūs ir sausi. Atsukti kamštelį ir kitu jo galu pradurkite tūtos viršuje esančią angą. Užsukite antgalį ir jį reikiamoje vietoje nupjaukite. Užtepę silikoną palaukite 5 – 10 minutes, kol susiformuos paviršinė plėvelė, ir sujunkite detales. Po panaudojimo, atsukite antgalį ir jį išvalykite (jei nepilnai išnaudojote visą produktą) bei užsukite kamštelį. Sukietėjusį, nereikalingą perteklinį sandariklio kiekį galima nupjauti peiliu.

Pastaba: nerekomenduojama naudoti cilindrų galvutės sandarinimui ar esant nuolatiniam kontaktui su benzinu ar kitais tirpikliais.

  • Prekės kodas: Q-T603V
  • Laikinai nėra
  • Kaina:

    3.00€

    su PVM

Šiuo metu šios prekės neturime. Įveskite savo elektroninį paštą ir mes jums išsiųsime žinutę kai tik vėl turėsime šią prekę.

El. paštas
Komentaras