Parašykite mums

Klijų komplektas stiklo šildytuvo kontakto ir gijų remontui Permatex

  • Klijų komplektas stiklo šildytuvo kontakto ir gijų remontui Permatex
    *Ši nuotrauka skirta tik susipažinimui su produktu. Tikrasis produktas gali skirtis nuo nuotraukos.

Stiklo šildytuvo gijų remontas:

Naudojimo būdas: darbo temperatūra +10Co - +24Co. Nustatykite defekto vietą. Išjunkite stiklo šildytuvą. Nuvalykite stiklo paviršių su spiritu prisotinta servetėle. Nuimkite apsaugą nuo trafareto. Atsargiai uždėkite trafaretą ant remontuojamos vietos. Įsitikinkite ar trafaretas sujungia abu šildytuvo gijos galus. Prispauskite trafaretą prie stiklo, įsitikinkite ar nėra oro burbuliukų. Suplakite klijų buteliuką. Jei kietosios dalelės yra nusėdusios ant buteliuko dugno ar šonų, - išmaišykite dantų krapštuku. Pasinaudodami mažu šepetėliu, užtepkite klijus ant trafero.  Įsitikinkite, ar klijais užtepėte abu gijos galus. Palaukite, kol klijai netaps lipnūs, operaciją pakartokite tris kartus. Žiūrint į remontuojamą vietą iš automobilio vidaus, šviesa neturi prasiskverbti per remontuojamą vietą. Jei šviesa matosi, užtepkite papildomą klijų sluoksnį. Trafaretą pašalinkite po 30 minučių. Šildytuvo nejunkite 24 valandas.

Kontakto klijavimas:  darbo temperatūra +10Co - +24Co. Išjunkite galinio stiklo šildytuvą, atjunkite laidus. Įsitikinkite, kad kontaktas yra plokščias ir lygus, bei gerai kontaktuoja su klijuojamu paviršiumi, neklijuokite į tą pačią vietą, iš kurios buvo atitrūkęs. Klijuojamus paviršius nuvalykite su spiritu prisotinta servetėle. Praplėškite VALIKLIO-AKTIVATORIAUS paketą, bet neišimkite žalios servetėlės iš apsauginės plėvelės. Leiskite aktyvatoriui džiūti 2 minutes (kontaktas turi būti priklijuotas per 15 minučių nuo aktyvavimo). Nelieskite šildytuvo gijų ir kontakto. Gerai išminkykite klijų maišelį, kol klijai taps tolygios smėlio spalvos. Nukirpkite maišelio viršutinę dalį. Užlašinkite vieną lašą klijų ant kontakto. Nedelsiant prispauskite kontaktą prie paviršiaus ir laikykite vieną minutę. Šildytuvo nejunkite 24 valandas.

  • Prekės kodas: Q-QUICK/KOMPL
  • Laikinai nėra
  • Kaina:

    16.51€

    su PVM

Šiuo metu šios prekės neturime. Įveskite savo elektroninį paštą ir mes jums išsiųsime žinutę kai tik vėl turėsime šią prekę.

El. paštas
Komentaras