Parašykite mums

Komutatorius DES-1008A 8x RJ45,10/100Mb/s D-Link

 • Komutatorius DES-1008A 8x RJ45,10/100Mb/s D-Link
  *Ši nuotrauka skirta tik susipažinimui su produktu. Tikrasis produktas gali skirtis nuo nuotraukos.
 • Komutatorius DES-1008A 8x RJ45,10/100Mb/s D-Link

Aštuoni 10/100 Mbps prievadai su automatiniu greičio nustatymu

Komutatorius turi 8 10/100 Mbps greičio prievadus, leidžiančius nedidelėms darbo grupėms lengvai kurti Ethernet ar Fast Ethernet tinklus, ar integruoti šias abi technologijas viename tinkle. Tai pasiekiama automatiškai nustatant prijungto įrenginio duomenų perdavimo spartą, suderinant naudojamą standartą ar abipusio/vienpusio duomenų perdavimo režimą.

Automatinis MDI/MDIX atpažinimas

Įrenginys atpažįsta kabelio gyslų poliariškumą (MDI/MDIX), todėl nebereikia naudoti "kryžmintų" kabelių ar "Uplink" prievadų. Kiekvieną iš esamų prievadų galima tiesiai jungti prie serverio, koncentratoriaus, maršrutizatoriaus ar kito komutatoriaus, naudojant standartinį tiesų vytos poros kabelį.

Srautų valdymas

Komutatorius palaiko IEEE 802.3x standartą, nusakantį duomenų srautų valdymą. Ši funkcija neleidžia komutatoriui perduoti duomenų paketų, kurie gali būti pametami dėl perpildyto kurio nors prievadų buferio. Paketų perdavimas pristabdomas, kol prievado - gavėjo buferis atsilaisvins ir galės priimti naujus duomenis. Taip užtikrinamas patikimas ryšys visiems prie tinklo prijungtiems įrenginiams.

 • Prekės kodas: B-SWITCH8
 • Laikinai nėra
 • Kaina:

  13.00€

  su PVM

Šiuo metu šios prekės neturime. Įveskite savo elektroninį paštą ir mes jums išsiųsime žinutę kai tik vėl turėsime šią prekę.

El. paštas
Komentaras