Parašykite mums

Komutatorius DGS-1005A 5x RJ45,10/100/1000Mb/s D-Link

 • Komutatorius DGS-1005A 5x RJ45,10/100/1000Mb/s D-Link
  *Ši nuotrauka skirta tik susipažinimui su produktu. Tikrasis produktas gali skirtis nuo nuotraukos.
 • Komutatorius DGS-1005A 5x RJ45,10/100/1000Mb/s D-Link
Aprašymas:

Naujos serijos D-Link komutatorius DGS-1005A/C1 yra skirtas nedidelių įmonių biurams ir namams. Dėl palaikomos Green technologijos, šis įrenginys mažina elektros energijos sunaudojimo sąnaudas bei padeda prailginti įrenginio veikimo laiką, tačiau dėl to nenukenčia eksploatacinės ir funkcinės įrenginio charakteristikos. 5 komutatoriaus Gigabit prievadai gali būti naudojami jau turimo tinklo išplėtimui arba jo perorganizavimui į Gigabit Ethernet standarto tinklą. Šis komutatorius yra ekologiškas, nes turi energiją taupantį maitinimo šaltinį (sertifikuotą pagal Energy Star Level V standartą), perdirbimui tinkamą pakuotę bei atitinka RoHS direktyvos standartus dėl kenksmingų medžiagų naudojimo.

Greitas ir patikimas tinklo sukūrimas

Komutatorius DGS-1005A/C1 padės greitai sukurti tinklą, nes Gigabit Ethernet prievadai užtikrina greitaeigį laidinį 5 kompiuterių ar kitų tinklo įrenginių prijungimą. DGS-1005A/C1 palaiko funkciją QoS, kuri prioritetizuoja tinklo duomenų srautą ir taip užtikrina efektyvų duomenų (net ir jautrių užlaikymams) perdavimą tinkluose. Komutatorius yra stilingo dizaino, juo naudotis paprasta, todėl jis yra idealus sprendimas tiek šiandienos, tiek ateities tinkluose.

Elektros energijos taupymas

DGS-1005A/C1 energiją taupo keliais būdais. Komutatorius nustato kiekvieno prievado sujungimo būklę ir automatiškai išjungia maitinimą neaktyviems prievadams.

Aplinkos apsauga

Komutatorius DGS-1005A/C1 atitinka EnergyStar Level V standartą ir CEC bei MEPS nuostatas, reikalaujančias naudoti energijos suvartojimą mažinančius ir aplinką tausojančius maitinimo šaltinius. Komutatorius atitinka RoHS standartus, ribojančius kenksmingų medžiagų naudojimą bei skatinančius pakuotės perdirbimą (atitinka WEEE direktyvą).

 • Prekės kodas: B-SWITCH5G
 • Laikinai nėra
 • Kaina:

  22.00€

  su PVM

Šiuo metu šios prekės neturime. Įveskite savo elektroninį paštą ir mes jums išsiųsime žinutę kai tik vėl turėsime šią prekę.

El. paštas
Komentaras